Vítejte na internetových stránkách společnosti TEMAK CZ, s.r.o.

Společnost TEMAK jako nástupce tradiční české výroby profesionálních baliček píce zahájila svou činnost v roce 2010. Od té doby si na trhu se zemědělskou technikou vybudovala stabilní postavení, které se odráží zejména v neustálém rozvoji samotné firmy, ve zdokonalování současného portfolia strojů a ve vývoji nových zařízení, které se jiz podařilo uvést na trh. V současné době firma sídlí v Pardubicích, kde také probíhá samotná výroba.

Hlavním cílem společnosti TEMAK je přinést farmářům kvalitní, spolehlivé a jednoduché stroje při zachování příznivé ceny. Naši konstruktéři velmi přísne dbají na robustní provedení, které, jak se ukázalo, významnou měrou přispívá k vysoké spolehlivosti našich strojů. Spolehlivost, jak všichni dobře víme, je jednim z klíčových předpokladů pro vysoký výkon jakýchkoliv strojů, baliček TEMAK nevyjímaje, a to někdy i ve velmi složitých podmínkách.

Dalším neméně důležitým cílem je orientace na potřeby zákazníka. Právě díky velmi blízkemu vztahu s našimi zákazniky (kteří se dnes již počitají na stovky) se nám daří připravovat stroje šité na míru jejich potřebám. Značnou část našeho úsilí se snažíme věnovat i moderním zejména automatickým systémum ovládání, které jsou čím dál více oblíbené.

Na závěr bychom chtěli poděkovat Vám všem našim zákazníkům, za Váš zájem a podporu, kterou od Vás získávame. Velmi nás to těší a motivuje k další práci. Děkujeme.

 

Nově nás naleznete také na sociálních sítích: