NEWS

Zpráva 1/2015

Vážení příznivci značky TEMAK

Rok 2015 se nám přehoupl do své druhé čtvrtiny, a přestože jsme v podstatě stále na jeho začátku, již nyní je více než jasné, že značka TEMAK vkročila do svého zatím nejúspěšnějšího roku ve své historii. Nejúspěšnějším však nemáme na mysli jen počet prodaných strojů v rámci České a Slovenské republiky, ale myslíme tím celkový pohled na společnost, která právě v letošním roce oslavila 5 let působnosti na trhu avšak se stroji s dvacetiletou tradicí výroby.

Ti z Vás, kteří aktivně pozorují dění kolem značky TEMAK ví, že mimo aktivní vývoj a představení nových strojů na trh, věnujeme značnou část úsilí moderním zejména automatickým systémům, které se těší velké oblibě a které jsou v zemědělství čím dál tím více žádané.  Kreativita a individuální přístup k potřebám každého z Vás je následně oceňována Vaší spokojeností, která nás motivuje k dosahování vyšších cílů.

Největší novinkou pro rok 2015 je zcela nový stroj TEMAK T-05, který si své příznivce najde zejména mezi velmi náročnými farmáři, kteří pro svou práci vyžadují profesionální stroj s velkým výkonem, avšak za přijatelnou českou cenu. Tato novinka byla poprvé široké veřejnosti představena v březnu na mezinárodním zemědělském veletrhu Agrosalón 2015 v Nitře na Slovensku, kde sklidila obrovský úspěch a těšila se velkému zájmu jak samotných farmářů, tak i obchodníků se zemědělskou technikou.

Dále jsme na trh uvedli novinku pro práci s kulatými balíky - rozdružovač balíků TEMAK s typovým označením T-R10. Po stovkách hodin strávených testováním tohoto stroje na Vašich farmách v reálných podmínkách jsme přinesli velmi praktického víceúčelového pomocníka, bez kterého, jak řada z vás tvrdí, si již nedokážete zastýlání a krmení na farmě představit.

Jak jsme již zmínili výše, neustále inovujeme i stávající modely v produktovém portfoliu značky TEMAK, a proto jsme samonakládací nesený model TEMAK T-04 doplnili o stavěcí váleček, jehož všestranné použití dostává další rozměr. Toto vylepšení spolu s plně automatickým režimem integrovaným do hydraulického systému stroje posouvá tento model zase o několik stupňů výše. Překvapením pro nadcházející období bude nová generace tohoto oblíbeného modelu, která svými vylepšeními osloví i velmi náročné zájemce o nejuniverzálnější samonakládací nesené baličky.

V současné době můžeme konstatovat, že značka TEMAK si za dobu své existence vydobyla pozici na prvních příčkách mezi českými výrobci zemědělských strojů a to zejména díky kvalitě a přístupu k zákazníkům a obchodním partnerům.

Doufáme, že Vám naše stroje i nadále budou dobrými pomocníky.

 

Váš tým TEMAK