STACIONÁRNÍ BALIČKA TEMAK T-02

Ideální stroj pro stacionární balení na místě s využitím dálkového ovládání. S dálkovým ovládáním vše hravě zvládne 1 osoba.

Nová generace léty prověřené stacionární baličky TEMAK T-02

Nová generace baličky TEMAK T-02 byla vyvinuta na základě dlouholetých zkušeností z výroby a provozu různých typů baliček píce. Ve srovnání se starším modelem má desítky vylepšení v konstrukci, hydraulice i elektronice. Balička tak zvládne balit rychleji, přesněji a efektivněji. Tento model je navržen především pro stacionární balení. Bez manipulace trvá zabalení cca 40 - 60 s v závislosti na nastavené rychlosti otáčení a počtu ovinutí. Při použití dálkového ovládání je možné baličku ovládat přímo z nakládacího prostředku, což znamená úsporu 1 člověka. Balička je vybavenou novou generací systému odvíjení pro přesnější napnutí folie a novou generací odstřihu pro lepší držení a střihání folie po dokončení balení. Balička byla vylepšena pro zvýšení životnosti všech důležitých funkčních prvků stejně jako jsou důležité funkční prvky připraveny pro případný jednoduchý a rychlý servisní zásah. Stůl, nově se 4 opěrnými válečky pro vyšší stabilitu balíku při balení je vybaven osvědčeným unikátním tříválcovým systémem, který zamezuje prokluzu méně pevných a nepravidelných balíků. Hydraulický systém byl inovován pro jednodušší, plynulejší chod a menší zahřívání oleje. Balička je dostatečně stabilní i při provozu s hydraulickou jednotkou, není tedy nutné, aby byla zapojena do 3. bodového závěsu traktoru.

Typy výbav

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

Technické parametry

Rozměry (délka x šířka x výška)

2250 x 1650 x 1600 mm

Maximální průměr balíku

160 cm

Maximální hmotnost balíku

1200 kg

Rychloupínání folie

750 mm

Počet opěrných válečků stolu

4

Typ ovládání

elektronické 12V - plně automatické

Počet hydr. okruhů

1. okruh (tlak + vratka)

Připojení stroje

3. bodový závěs - kat 2

Napnutí folie

70%

Průtok a tlak oleje

min 20 l/min - min 120 bar

Hmotnost stroje

495 kg

Fotogalerie

Videogalerie